Domů » Gynekologie » Kurzy

Kurzy

Abyste dobře zvládli porod i první dny péče o nového člena rodiny, připravili jsme pro vás několik specializovaných kurzů. Pod vedením kvalifikovaných lektorů probíhají vždy jednou týdně.

  • Cena 2500 Kč za 4x 1,5 hodiny
  • Skupiny o maximálně 7 lidech
  • Možnost individuálních lekcí

Cvičení pro těhotné

Kurz, který vám v průběhu těhotenství pomůže udržet si nejen fyzickou, ale i psychickou kondici, předcházet potížím spojeným s těhotenstvím a cíleně pracovat na uvolnění, protažení i posílení. Součástí jsou dechová cvičení a trénink správného držení těla.

Kojení a péče

Seznámíte se s různými metodami odstříkání mléka, naučíte se pečovat o pokožku novorozence a předcházet opruzeninám. Součástí kurzu je také výuka poloh vhodných pro nejmenší děti.

Péče o novorozence

Poradíme vám s přípravou na příchod nového člena rodiny, ukážeme si jak na hygienu a péči o kůži miminka i různé možnosti přebalování. Povídat si budeme také o potřebném očkování a pravidelných návštěvách pediatra.

Porod

Kurz, který vám pomůže připravit se na průběh porodu. Dozvíte se, co můžete čekat po příchodu do porodnice i v první a druhé době porodní. Ukážeme si také správné techniky dýchání během kontrakcí a samotného porodu.